Informacje o Sesjach

XLVIII sesja Rady Powiatu w Lublinie

09-10-2014

Porządek obrad XLVIII sesji Rady Powiatu w Lublinie w dniu 15 października 2014 r. (godz. 1300)

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przedstawienie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.

5. Interpelacje i zapytania radnych.

6. Informacja Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli na temat „nowego systemu dopłat bezpośrednich oraz zasad ich przyznawania w roku 2015”

7. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usuniecie pojazdu z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w wyniku odstąpienia od wykonania dyspozycji usunięcia pojazdu.

8. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Garbów zadania zarządzania publicznymi drogami powiatowymi nr 2202L Garbów – Gutanów – Czesławice – Nałęczów i nr 2203L dr. kraj. 17 Markuszów - Góry – Gutanów na terenie Gminy Garbów.

9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2014.

10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lubelskiego.

11. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

12. Wnioski i oświadczenia radnych.

13. Sprawy bieżące.

14. Zamknięcie sesji.