Informacje o Sesjach

Porządek obrad VI sesji Rady Powiatu w Lublinie VI kadencji

22-03-2019

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28.03.2019 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie odbędzie się VI sesja Rady Powiatu w Lublinie VI kadencji. Poniżej porządek obrad:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o  stanie bezpieczeństwa sanitarnego  na terenie  Powiatu Lubelskiego za 2018 rok.
  6. Sprawozdanie z działalności Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie oraz informacja o stanie porządku i  bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Lubelskiego za rok 2018.
  7. Informacja Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie o  stanie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na terenie Powiatu Lubelskiego za rok 2018.
  8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie za 2018 rok.
  9. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie za 2018 rok.
  10. Sprawozdanie Starosty Lubelskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za rok 2018.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz wysokości środków PFRON przeznaczonych na te zadania.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu lubelskiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie powołania komisji konkursowej na kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bychawie.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla młodzieży wchodzącego w skład Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Niedrzwicy Dużej wchodzącej w skład Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Branżowej Szkoły I Stopnia w Niedrzwicy Dużej wchodzącej w skład Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie rozwiązania Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej.
  20. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Niemcach wchodzącej w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach.
  21. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Szkoły Policealnej w Bychawie wchodzącej w skład Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie.
  22. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach.
  23. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Policealnej Szkoły Opiekunek Środowiskowych dla Dorosłych w Pszczelej Woli wchodzącej w skład Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
  24. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Technikum Turystyki Wiejskiej wchodzącego w skład Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
  25. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Policealnej Szkoły Informatycznej dla Dorosłych w Pszczelej Woli wchodzącej w skład Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
  26.  Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Technikum Kelnerskiego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
  27. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji Technikum Organizacji Reklamy wchodzącego w skład Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
  28. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2019.
  29. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej.
  30. Interpelacje i zapytania radnych.
  31. Wnioski i oświadczenia radnych.
  32. Sprawy bieżące.
  33. Zamknięcie sesji.