Zmiany w składzie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Lublinie

28-12-2018

Powiatowa Rada Rynku Pracy w Lublinie ma trzech nowych członków i nowego przewodniczącego.

W dniu 28 grudnia Starosta Lubelski Zdzisław Antoń powołał trzech nowych członków Powiatowej Rady Rynku Pracy w Lublinie. Zostali nimi przedstawiciele organów samorządu terytorialnego: Magdalena Filipek-Sobczak i Grzegorz Kozioł - Członkowie Zarządu Powiatu w Lublinie oraz Ireneusz Łucka - Burmistrz Bełżyc.

Na Przewodniczącą jednogłośnie wybrana została Magdalena Filipek-Sobczak, a na stanowisku Wiceprzewodniczącej pozostała Katarzyna Bryda ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych Gminy Krzczonów.

Skład Powiatowej Rady Rynku Pracy w Lublinie:

Przedstawiciele organizacji związkowych:
  1. Irena Nowak - Niezależny Samorządowy Związek Zawodowy ”Solidarność” Region Środkowo-Wschodni,
  2. Elżbieta Warszawska - Wojewódzkie Forum Związków Zawodowych województwa lubelskiego,
  3. Paweł Gruszka - Rada Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych województwa lubelskiego.
Przedstawiciele organizacji pracodawców:
  1. Grzegorz Bąk - Business Centre Club,
  2. Magdalena Zabłocka - Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie.
Przedstawiciele społeczno-zawodowych organizacji rolników:
  1. Krystyna Jachuła - Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Lublinie.
Przedstawiciele organizacji pozarządowych zajmujących się statutowo problematyką rynku pracy:
  1. Katarzyna Bryda - Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Krzczonów,
  2. Joanna Kaznowska - Stowarzyszenie „U Źródeł Ciemięgi”,
  3. Sergiusz Kieruzel - Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw.
Przedstawiciele organów samorządu terytorialnego:
  1. Magdalena Filipek-Sobczak - Zarząd Powiatu w Lublinie,
  2. Grzegorz Kozioł - Zarząd Powiatu w Lublinie,
  3. Ireneusz Łucka - Burmistrz Bełżyc.