Zawiadomienie o debacie społecznej w dniu 16.10.2014 r.

06-10-2014

W czwartek 16 października br. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie przy ul. Spokojnej 9, odbędzie się kolejna otwarta debata społeczna. Tematem debaty będzie ogólno pojęte bezpieczeństwo na terenie powiatu lubelskiego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Debata społeczna nt. „Działania podejmowane na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa w komunikacji i ruchu drogowym” rozpocznie się w czwartek 16 października br. o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej na parterze w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 9.

Organizatorem debaty jest Komendant Miejski Policji w Lublinie przy współudziale Starosty Lubelskiego.

Celem debaty jest zdiagnozowanie realnych oczekiwań lokalnych społeczności wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa w komunikacji i ruchu drogowym oraz wspólnego rozwiązywania problemów uciążliwych dla społeczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.