Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zapraszamy na kolejne siatkarskie rozgrywki!

18-04-2018

Już w tę sobotę najlepsze drużyny z Powiatu Lubelskiego zmierzą się z zaprzyjaźnionymi ekipami z Ukrainy podczas czwartej edycji Międzynarodowych Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu 21 kwietnia o godz. 9.00 do hali sportowej ZSP w Niemcach!

Najlepsze zespoły siatkarskie z Powiatu Lubelskiego wyłonione podczas marcowych rozgrywek tj. OSP Krasienin, KS Garbów, reprezentacja Powiatu Lubelskiego oraz zdobywca I miejsca Rondo Wysokie spotkają się pod siatką z reprezentantami ukraińskich rejonów Korzec i Pustomyty. Zapowiada się zacięta walka. Zespoły z Ukrainy już trzykrotnie odniosły zwycięstwo i deklarują, że tym razem również przyjeżdżają po puchar.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach przy ulicy Różanej 8. Oprócz wyłonienia najlepszego zawodnika mistrzostw planujemy rozstrzygnąć konkurs "wbijanie gwoździa", czyli wybrać najlepszego atakującego.

Jak pokazały poprzednie edycje, turniej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. W tym roku również zapraszamy serdecznie do aktywnego kibicowania!

 

turniej przyjażni 2018

Powrót