Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zapraszamy na III Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego

25-03-2019

Zapraszamy 27 marca o godz. 10.00 do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy na III Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego, której celem jest prezentacja oferty edukacyjnej placówek kształcenia specjalnego prowadzonych przez Powiat Lubelski. Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i osób zainteresowanych szkolnictwem specjalnym.

 
Kierownik PCPR w Lublinie przedstawi formy pomocy osobom niepełnosprawnym w Powiecie Lubelskim. Dyrektor SOSW w Bystrzycy zaprezentuje ofertę szkół specjalnych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. W programie konferencji przewidziane jest również wystąpienie rodziców - rodzicielskie dobre praktyki, przedstawienie w wykonaniu dzieci z SOSW w Bystrzycy, zwiedzanie placówki SOSW w Bystrzycy oraz warsztaty tematyczne.
 
Konferencję uatrakcyjnią stoiska wystawiennicze placówek kształcenia specjalnego funkcjonujących na terenie powiatu lubelskiego tj. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, Powiatowego Centrum Edykacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublinie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy transport - zgłoszenia pod numerem telefonu 81 528 66 57.
 
Serdecznie zapraszamy!!!
 
III powiatowa konferencja szkolnictwa specjalnego
 
Powrót