Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

20-03-2019

Powiat Lubelski, Gmina Konopnica i Stowarzyszenie Pracownia Twórczych Działań zapraszają mieszkańców powiatu lubelskiego do udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 kwietnia.

Podpisane prace dostarczyć należy do dnia 3 kwietnia (poniedziałek-czwartek) w godz. 14.30-19.00 do Ośrodka Działań Twórczych Gminy Konopnica w Radawczyku Drugim.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi dnia 7 kwietnia o godz. 17.00 w Ośrodku Działań Twórczych Gminy Konopnica w Radawczyku Drugim.

Przyznane zostaną po dwie nagrody rzeczowe w kategorii dorośli i dzieci. Konkursowi towarzyszyć będą również warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają tradycyjne palmy i florystyczne dekoracje. Ilość miejsc na warsztaty ograniczona. Obowiązują zapisy SMS pod nr tel. 605879972 z podaniem nazwiska oraz dopiskiem POWIAT.

Zadanie „Twórcze pasje” realizowane jest dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Lubelskiego i Gminy Konopnica.

Konkurs na kartkę wielkanocną 2019

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną [pdf, 212 KB]