Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Wyniki turniejów kwalifikacyjnych I Mistrzostw Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

16-03-2015

W niedzielę 15 marca 2015 odbyły się turnieje kwalifikacyjne w ramach I Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. Udział w zawodach wzięło 18 zespołów, które zostały podzielone "terytorialnie" po 6 drużyn na każdy z trzech turniejów, rozgrywających się jednocześnie w Niemcach, Wojciechowie i Jabłonnie.

W Niemcach na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zagrali: "Dys Team", Gmina Niemce, KS Garbów, "Nasutowskie Orły", Powiat Lubelski i „Wysoczanka Wysokie”.

Wyniki Niemce:

1. Powiat Lubelski

2. KS Garbów

3-4. Gmina Niemce i „Wysoczanka Wysokie”

5-6. Dys Team i „Nasutowskie Orły”

W drugim turnieju, który został rozegrany na sali gimnastycznej gimnazjum w Jabłonnie, wystąpiły ekipy : „Black Team”, Gmina Głusk, Bychawa, „Traktor Volley”, „Wyborowi” i „Wyjadacze”.

Wyniki Jabłonna:

1. Traktor Volley” z Krzczonowa

2. „Wyjadacze” z Bychawy

3-4. Bychawa i „Wyborowi” z Jabłonnej

5-6. „Black Team” z Jabłonnej i Gmina Głusk.

W tym samym czasie o awans do kolejnej fazy mistrzostw w hali widowiskowo-sportowej w Wojciechowie walczyły drużyny: Borzechów, „EL-Hand”, Gmina Konopnica, IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów i OSP Krężnica Jara.

Wyniki Wojciechów:

1. IPA KWP Lublin

2. KS „Strażak” Wojciechów

3-4. Gmina Konopnica i „EL-Hand”

5-6. Borzechów i OSP Krężnica Jara 

Zmagania drużyn biorących udział w mistrzostwach były zaciekłe i stały na najwyższym poziomie. Do Turnieju Finałowego awansowały drużyny: IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów, „Traktor Volley” z Krzczonowa, „Wyjadacze” z Bychawy, KS Garbów oraz Powiat Lubelski.

Organizatorami mistrzostw są Powiat Lubelski i Lokalna Grupa Działania "Kraina wokół Lublina",  triumfatora rozgrywek poznamy w najbliższa niedzielę 22 marca podczas Turnieju Finałowego, który odbędzie się w Niemcach.

Powrót