Aktualności

Zdjęcie Artykułu

W karnawale nowe smaki

11-01-2012

Przed Ucztą dla Mola to hasło kolejnej edycji literacko-kulinarnego konkursu z cyklu "… DLA MOLA". Zachęcamy wszystkich do buszowania w domowych i bibliotecznych księgozbiorach w poszukiwaniu opisu przygotowywania, serwowania lub delektowania smakiem potraw, może to być: napój, deser, przekąska, danie, słowem wszystko co da się wypić lub zjeść by zaspokoić apetyt każdego Mola.

W przypływie weny twórczej możesz Drogi Czytelniku napisać własny utwór (np. opowiadanie, bajkę, wiersz), w którym znajdzie się taki opis.

Następnie należy utwór własny lub wybrany fragment wraz  z opisem bibliograficznym książki (imię i nazwisko autora, tytuł, strona,  na której znajduje się opis) wysłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie: biblioteka.bychawa@gmail.com  lub redakcji Głosu Ziemi Bychawskiej: gazeta@bychawa.pl  bądź dostarczyć osobiście do Biblioteki lub Redakcji (budynek główny Urzędu Miejskiego).

Na opisy czekamy do 6 lutego 2011 r. tak aby jeszcze w karnawale wspólnie odkryć nowe smaki kulinarne inspirowane literaturą piękną. Literatura na języku? Czemu nie?

Organizatorzy konkursu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Bychawie”; kawiarnia artystyczna „Złota Lira” (BCK)

Patronat medialny nad imprezą objęła również redakcja "Panoramy Powiatu".
Powrót