Spartakiada Lekkoatletyczna „ZDROWO BO SPORTOWO”

22-05-2018

W niedzielę 20 maja w obiektach sportowych Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli odbyła się Spartakiada Lekkoatletyczna „ZDROWO BO SPORTOWO”. W rozgrywkach wzięło udział ponad 280 zawodników z dziewięciu gmin powiatu lubelskiego: Bełżyce, Bychawa, Jastków, Wojciechów, Strzyżewice, Krzczonów, Jabłonna, Niedrzwica Duża i Niemce.

Uroczystego otwarcia Spartakiady dokonał Pan Paweł Pikula - Starosta Lubelski, który bardzo serdecznie powitał wszystkich zawodników oraz przybyłych gości. Gospodarzy obiektu reprezentował Pan Mirosław Worobik - Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli oraz Pani Anna Szcześniak - wicedyrektor szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem całej imprezy sportowej czuwał Pan Ireneusz Rapa - Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, który w trakcie zawodów pełnił funkcję sędziego głównego. Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale oraz wspaniałe nagrody. Imprezie towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Podkreślić należy, że w Spartakiadzie brała udział młodzież ze szkół specjalnych m.in. z Zespołu Szkół Specjalnych przy Domu Pomocy Społecznej w Matczynie.

Wyniki Spartakiady Lekkoatletycznej „ZDROWO BO SPORTOWO” - gry zespołowe [pdf, 92 kb]

Wyniki Spartakiady Lekkoatletycznej "ZDROWO BO SPORTOWO" - komunikat końcowy [pdf, 203 kb]

Najaktywniejszą Gminą Powiatu Lubelskiego została Gmina Niedrzwica Duża.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a zwycięzcom życzymy utrzymania najwyższej formy do przyszłego roku!

Jednocześnie dziękujemy firmie OSMOFROST Sp. z o. o. z siedzibą w Osmolicach Pierwszych, gm. Strzyżewice, za wsparcie rzeczowe imprezy.