Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Snowboard, narty i...puchary

13-02-2012

Zjazdy na nartach i snowboardzie oraz „na byle czym”, do tego loterie rzeczowe i kiełbaski pieczone na ognisku. To tylko niektóre atrakcje imprezy pod hasłem „Narciarska Bychawa 2012”, które czekały na uczestników 11 lutego w sobotę na stoku w Batorzu.

Narciarzy i snowboardzistów nie odstraszył nawet duży mróz a to za pewne ze względu na słoneczną pogodę i doskonałe warunki na stoku. Konkurs rozegrano aż w 16 kategoriach wiekowych. Marta Krzyżak, która razem z Andrzejem Miszczakiem organizowali imprezę byli bardzo zadowoleni.

Wśród VIP-ów, którzy w tym roku również mogli brać udział w rywalizacji w kategorii zjazd „na byle czym”, pierwszym śmiałkiem, który odważył się zjechać z górki w niekonwencjonalny sposób był Burmistrz Bychawy Pan Janusz Urban. Następnie szlak przecierał Starosta Lubelski Pan Paweł Pikula  oraz Pan Grzegorz Szacoń Przewodniczący Rady Gminy w Bychawie.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii otrzymali okolicznościowe puchary ufundowane m.in. przez: starostę lubelskiego, marszałka województwa, burmistrza Bychawy i komendanta policji w Bychawie. Dodatkowo organizatorzy przygotowali nagrody specjalne dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, a także nagrody pieniężne dla najliczniej reprezentowanej szkoły i rodziny.

Zobacz wyniki konkursu

Oprócz rywalizacji sportowej odbyła się loteria rzeczowa, w której wszyscy mogli wygrać około 200 nagród, w tym m.in.: kaski, gogle, pokrowce na sprzęt narciarski, bilety do Spa i wiele innych. Opiekę medyczną zapewniła stacja pogotowia ratunkowego w Bychawie.

W trakcie imprezy dla uczestników zawodów przewidziana była gratisowa grochówka, bigos lub kiełbasa z ogniska bądź grilla.

Obejrzyj film i przekonaj się, że w przyszłym roku nie może Ciebie zabraknąć.
Powrót