Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Siatkarze na piach!

14-06-2016

Zapraszamy do udziału w I Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Lubelskiego, który odbędzie się 3 lipca w Zespole Szkół im. Ks. Kwiatkowskiego w Bychawie. Jest to kolejna „siatkarska” impreza organizowana w tym roku.

Swoich sił pod siatką mogą spróbować wszystkie zespoły, których zawodnicy mają ukończone 20 rok życia a miejscem zamieszkania bądź funkcjonowania jest Powiat Lubelski. Mogą to być reprezentacje instytucji, firm czy samorządów albo tzw. "dzikie drużyny". W zależności od liczby zgłoszonych ekip rozgrywki zaplanowano na 3 lipca. Mecze będą się odbywać na boiskach do piłki siatkowej plażowej, które znajdują się na terenie Zespołu Szkół im. Ks. Kwiatkowskiego w Bychawie. Szczegółowy harmonogram rozgrywek zostanie podany do dnia 30 czerwca 2016 r.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie udziału w Turnieju do dnia 24 czerwca 2016. Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Tomasz Banaszek, pracownik Starostwa Powiatowego w Lublinie Tel. 81 528 66 06, email: t.banaszek@powiat.lublin.pl.

 

REGULAMIN TURNIEJU [Plik PDF, rozmiar 545 KB]

KARTA ZGŁOSZENIA [Plik DOC, rozmiar 30 KB]

 

PLAKAT [DO POBRANIA, Plik JPG, rozmiar 416 KB]

 Plakat plaża

 

Powrót