Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD "Kraina wokół Lublina"

12-03-2018

LGD "Kraina wokół Lublina" zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Rozwój przedsiębiorczości na obszarze Lokalnej Grupy Działania - Kraina wokół Lublina", które odbędzie się 19 marca o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Lublinie ul. Spokojna 9 (sala konferencyjna, parter).

Przedsiębiorcy i osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej dowiedzą się m.in. jakie zmiany wprowadza Konstytucja Biznesu, jakie korzyści niesie współpraca między przedsiębiorcami, jak prawidłowo zrealizować projekt finansowy w ramach podejścia LEADER oraz jakie są aktualne możliwości wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej i tworzenie miejsc pracy.

Ponadto w trakcie spotkania informacji udzielać będzie:

  • Punkt Informacyjny Funduszy Unii Europejskiej Urzędu Marszałkowskiego nt. dotacji  dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego,
  • Punkt Informacyjny Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie nt. wsparcia dla pracodawców,
  • Punkt Informacyjny LGD „Kraina wokół Lublina” nt. możliwości wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej.

Szczegółowy program spotkania zamieszczony jest na stronie www.krainawokollublina.pl pod linkiem:

http://www.krainawokollublina.pl/index.php/aktualnosci/763-rozwojprzedsiebiorczoscina-obszarzelgd

Ze względów organizacyjnych zgłoszeń do wzięcia udziału w konferencji należy dokonywać do dn. 15 marca pod numerem tel.: 81 532 30 65 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@krainawokollublina.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Spotkanie LGD dla przedsiębiorców 2018

 

Powrót