Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Promocja Hubala

11-02-2013

Proponując ciekawe warsztaty, nie tylko na ferie, testuje nowa formę promocji. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Bychawie organizuje podczas przerwy zimowej zajęcia, nie tylko dla własnych wychowanków, ale również ewentualnych kandydatów, czyli gimnazjalistów.

W programie są warsztaty na temat obróbki zdjęć cyfrowych, tworzenia stron internetowych, a także konstrukcji instalacji LPG oraz tworzenia okolicznościowych fryzur.

- Zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców, a nasi zmotoryzowani goście będą mogli za darmo sprawdzić stan swojego auta - zachęca dyrektor ZSZ 1 w Bychawie Jerzy Sprawka. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku 11 lutego, między 8.00 a 12.00 w siedzibie szkoły. Nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać, wystarczy po prostu pojawić się w "Hubalu".

Dyrekcja placówki zamierza realizować swoją nową strategię promocyjną także w gimnazjach, gdzie jej nauczyciele będą prowadzić warsztaty na godzinach wychowawczych. Wśród tematów proponowanych zajęć są na przykład: zasady prowadzenia własnej firmy, ciemne strony internetu, czyli zagrożenia w sieci, a także bezpieczeństwo w ruchu drogowym czy... ondulacja żelazkowa.

- Terminy są do uzgodnienia z placówkami, które zechcą skorzystać z takiej propozycji - dodaje dyrektor Sprawka. Propozycja takich zajęć już trafiła do kilkunastu gimnazjów nie tylko z powiatu lubelskiego.
Pełną ofertę edukacyjną "Hubala" wraz ze szczegółowym harmonogramem zajęć feryjnych można znaleźć na stronie: www.zsz.bychawa.pl.

Więcej na www.ias24.eu
Fot.ZSZ 1 w Bychawie
Powrót