Podziękowania dla Powiatu Lubelskiego od Pani Aliny Nowak, Podsekretarza Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

08-05-2020

Pani Alina Nowak, Podsekretarz Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wystosowała pismo z podziękowaniami dla Urzędów Miast i Starostw Powiatowych, w tym dla Starostwa Powiatowego w Lublinie.

Podziękowania dotyczą wsparcia kadrowego, organizacyjnego i technicznego, które Powiat Lubelski udzielił Powiatowemu Urządowi Pracy w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz wywołanych przez pandemię koronawirusa sytuacji kryzysowych.

Na obrazku znajdują się podziękowania dla Powiatów od p. Aliny Nowak, Podsekretarz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Za podziękowania serdecznie dziękujemy. Zawsze czujemy zobowiązanie wobec jednostek powiatowych i spieszymy z pomocą w każdej sytuacji kryzysowej.