Mistrzami Powiatu uczniowie z Pliszczyna!

10-03-2017

1 marca w Jabłonnej odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach uczestniczyły gimnazja z Niedrzwicy Dużej, Krzczonowa, Borzechowa i Pliszczyna.

Uczniowie z Pliszczyna, których trenerem jest Arkadiusz Zinger wygrali wszystkie spotkania i po raz trzeci zostali Mistrzami Powiatu Lubelskiego w Piłce Siatkowej. Natomiast 8 marca w Biłgoraju odbyły się zawody rejonowe na których spotkały się cztery najlepsze szkoły z powiatu kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego i lubelskiego. Powiat lubelski reprezentowali uczniowie Gimnazjum w Pliszczynie. Po bardzo dobrej grze, zawodnicy z Pliszczyna pokonali mistrzów powiatu biłgorajskiego i janowskiego. Ostatecznie zdobyli historyczne drugie miejsce.
Gratulujemy zawodnikom, trenerowi Panu Arkadiuszowi Zingerowi oraz Pani Dyrektor Gimnazjum Annie Krzyżanowskiej wspaniałych sportowców i życzymy dalszych sukcesów!