Mamy finalistkę!!!

17-04-2019

Kamila Baran, uczennica Technikum w zawodzie technik agrobiznesu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, zajęła drugie miejsce w etapie regionalnym i zakwalifikowała się do etapu centralnego XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Kamila Baran, uczennica kl. IV Technikum w zawodzie technik agrobiznesu, uczestniczyła w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – etap regionalny w bloku produkcja zwierzęca. Olimpiada odbyła się 12 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół w Kijanach. Uczestnicy Olimpiady rozwiązywali test pisemny i wykonywali zadania praktyczne.

Kamila zajęła II miejsce – uzyskała tytuł finalisty i zakwalifikowała się do etapu centralnego XLIII edycji OWiUR, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2019 r. Uczennicę przygotowywała Urszula Malinowska, nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!