Aktualności

Zdjęcie Artykułu

FC Perła mistrzem Powiatu w piłce nożnej

23-05-2016

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Lubelskiego za nami. 22 maja 2016 w Bychawie na boiskach ZS i. KS. Kwiatkowskiego oraz Gimnazjum Numer 1 na boisku spotkali piłkarze z terenu Powiatu Lubelskiego. Finały zawodów, które przeprowadzono na „Orliku” Gimnazjum Nr 1 stały na bardzo wysokim poziomie.

Walka o trzecie miejsce była bardzo wyrównana i dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę, „jedenastki” lepiej wykonywali gracze drużyny Progress Jabłonna, którzy zwyciężyli z zespołem Jutrzenka z Głuska.
Finałowy mecz zakończył się zwycięstwem drużyny FC Perła z Bychawy, która stosunkiem 2:0 wygrała z drużyną Wysoczanka Wysokie.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Szwałek – z zespołu FC Perła. Z kolei najlepszym old-boyem wybrano Pana Mieczysława Tracza, również z drużyny FC Perła. Nagrody i puchary wręczał Starosta Lubelski Paweł Pikula.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - FC Perła (Gmina Bychawa),
II miejsce - Wysoczanka (Gmina Wysokie),
III miejsce -   Progres (Gmina Jabłonna),
IV miejsce - Jutrzenka (Gmina Głusk).

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku!

Organizatorami Turnieju był Powiat Lubelski oraz LGD Kraina Wokół Lublina.