Bezpłatne porady prawne - Zapraszamy do skorzystania

19-09-2014

Krajowa Rada Radców Prawnych organizuje już po raz czwarty akcję „Niebieski Parasol”. W tym roku akcja udzielania bezpłatnych porad prawnych odbywa się pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej – Pana Bronisława Komorowskiego. Na terenie powiatu lubelskiego porad będą udzielać radcy prawni i aplikanci z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Starostwo Powiatowe w Lublinie zobowiązało się do nieodpłatnego udostępnienia pomieszczeń w celu przeprowadzenia w/w akcji. Porady prawne będą udzielane w Starostwie Powiatowym w Lublinie, ul. Spokojna 9 (główny budynek) na dużej sali konferencyjnej w niżej wskazanych dniach:

23 września 2014r. w godz. 8.00 – 13.00
25 września 2014r. w godz. 9.00 – 13.00
26 września 2014r. w godz. 11.00 – 14.00

Osoby zainteresowane poradami powinny w miarę możliwości zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, co pozwoli radcom prawnym na dokładniejsze zapoznanie się z problemem.