Apel Starosty Lubelskiego Zdzisława Antonia z dnia 07.07.2020 r.

08-07-2020

Apel Starosty Lubelskiego Zdzisława Antonia zachęcający do wzięcia udział w II turze wyborów prezydenckich, które odbędą się w najbliższą niedzielę, tj. 12 lipca 2020 r.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Lubelskiego   	Wiem jak ważne są dla Was sprawy naszego Kraju. Swoje ogromne zaangażowanie pokazali Państwo w I turze wyrobów prezydenckich, osiągając frekwencję wyborczą 65,74%. Dlatego ponawiam swą prośbę i zwracam się do Państwa w ważnym dla wszystkich momencie. 12 lipca odbędzie się II tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a każdy do tego upoważniony będzie mógł zadecydować o przyszłości Polski. Byłbym szczęśliwy, gdyby podczas II tury wyborów prezydenckich udałoby się nam pobić frekwencję wyborczą  z I tury. 	Pragnę, aby Mieszkańcy Powiatu Lubelskiego świadomie decydowali o sprawach najważniejszych dla naszego Państwa, spełniając swój obywatelski obowiązek wobec ojczyzny poprzez aktywny udział w zbliżających się wyborach. Zachęcam uprawnionych Mieszkańców Powiatu Lubelskiego  do głosowania, by skorzystali z przysługujących im praw. Każdy głos ma ogromne znaczenie i jest niezwykle ważny. 	Apeluję do Państwa o wzięcie czynnego udziału w wyborach, by świadomie wybrać Prezydenta, który będzie najlepszym gospodarzem, zapewni Polsce dalszy dynamiczny rozwój, tym samym zapewniając mieszkańcom stabilizację i dobrobyt. 	Raz jeszcze serdecznie zachęcam Państwa do wzięcia udziału w II turze wyborów prezydenckich.