Wsiądź na rower!

08-05-2012

Przed nami najpiękniejsze miesiące roku. Przyroda zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu, a my zachęcamy do podziwiania jej piękna... na rowerach. Wyciągamy jednoślady, wybieramy szlak, których w powiecie lubelskim nie brakuje i, rozkoszując coraz mocniej opalającym słońcem, wyruszamy na wycieczkę.

Jedną z propozycji dla miłosników jednośladów przygotowała gmina Konnopnica, której władze zapraszają w sobotę 12 maja na..... otwarcie sezonu rowerowego w Gminie Konopnica

Harmonogram imprezy:

11.20 Zbiórka uczestników - rowerzystów na placu pod Urzędem Gminy w Kozubszczyżnie.

11.35 Przejazd grupą do Szkoły Podstawowej w Motyczu w asyście straży pożarnej.

12.10 Powitanie przybyłych gości.

12.20 Przedstawienie o tematyce ekologicznej w wykonaniu uczniów kl. IV Szkoły Podstawowej w Motyczu.

12.40 Promocja broszury „Motycz Oaza ciszy i spokoju” przygotowanej przez uczniów szkoły.

13.10 Zakończenie spotkania w szkole i wyjazd do Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo do Motycza Leśnego na ognisko.