Numery - Panorama Powiatu

Nowy numer Panoramy Powiatu 4/2016

Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem Panoramy Powiatu. W najnowszym numerze, oprócz dożynkowych wspomnień, przeczytacie Państwo również o inwestycjach drogowych w powiecie lubelskim, wydarzeniach kulturalnych z naszego regionu oraz o sportowych osiągnięciach młodzieży z Powiatu Lubelskiego. Nie zabrakło również miejsca na oświatę. W wywiadzie, z naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lublinie, przeczytamy o tegorocznych naborach do szkół, frekwencji uczniów, czy planach edukacyjnych na przyszłość. Czytając aktualne wydanie Panoramy, będziecie Państwo również mogli sprawdzić jaką wytrzymałość fizyczną mają mieszkańcy naszego Powiatu, albowiem w tym numerze przedstawiamy Państwu wyniki VI Powiatowych Biegów Ulicznych „Biegaj z nami”.