Jesteś tutaj: Strona główna » Turystyka » Targi Kielce
Wyskocz na Weekend

Wolny czas jest zbyt cenny aby pozostawić go przypadkowi a szukanie wolnych miejsc wartych zobaczenia w natłoku innych informacji tez bywa uciążliwe, dlatego oddajemy państwu propozycje pięciu gotowych wycieczek po Powiecie Lubelskim. Odkryj jak to blisko...
 
Informacja Turystyczna

Szukasz noclegu na terenie Powiatu Lubelskiego? Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy! Hotele, pensjonaty pokoje prywatne, agroturystyka. W tym miejscu znajdziecie Państwo prawie 50 obiektów noclegowych i gastronomicznych
 
 
Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne przyciągają turystów, im więcej ma do zaoferowania dany zakątek na danym terenie, tym więcej osób zdecyduje się spędzić w nim swój wolny czas. W tym miejscu  znajdziesz atrakcje turystyczne Powiatu Lubelskiego. Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć.
 

Turystyka

Zdjęcie Artykułu

Targi Kielce

08-03-2017

Informujemy, że LGD "Kraina wokół Lublina" organizuje w dniu 8 kwietnia 2017 r. jednodniowy wyjazd na następujące targi w Kielcach:

 

II Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY
International Home and Garden Accessories Expo HOME & GARDEN
IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL
XXIV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM
XXIV Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY
VI Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych EcoTime

Planowany wyjazd godz. 7.00

Powrót: ok. 18.00.

Koszt wyjazdu: bezpłatne.

Kto może być uczestnikiem wyjazdu?- osoby które chcą rozwinąć lub rozpocząć działalność gospodarczą mieszkające na obszarze LGD "Kraina wokół Lublina" (Gminy: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wólka, Wysokie, Zakrzew).

Preferowane będą osoby:- przedstawiciele przedsiębiorstw zamierzających ubiegać się o dofinansowanie na rozwój działalności za pośrednictwem LGD "Kraina wokół Lublina"- zamierzające ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności za pośrednictwem LGD "Kraina wokół Lublina", w tym należące do grup defaworyzowanych wymienionych w LSR (osoby z niepełnosprawnością, osoby bezrobotne, osoby przed 35 rokiem życia, osoby po 50 roku życia)

Organizator zapewnia: dojazd i powrót, bilety wstępu, ubezpieczenie podróży

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do dnia 15 marca na karcie zgłoszeniowej zamieszczonej poniżej. Karty należy przesłać na email: k.salagierski@krainawokollublina.pl lub dostarczyć osobiście do biura LGD "Kraina wokół Lublina". Liczba miejsc ograniczona.

Powrót