Wyskocz na Weekend

Wolny czas jest zbyt cenny aby pozostawić go przypadkowi a szukanie wolnych miejsc wartych zobaczenia w natłoku innych informacji tez bywa uciążliwe, dlatego oddajemy państwu propozycje pięciu gotowych wycieczek po Powiecie Lubelskim. Odkryj jak to blisko...
 
Informacja Turystyczna

Szukasz noclegu na terenie Powiatu Lubelskiego? Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy! Hotele, pensjonaty pokoje prywatne, agroturystyka. W tym miejscu znajdziecie Państwo prawie 50 obiektów noclegowych i gastronomicznych
 
 
Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne przyciągają turystów, im więcej ma do zaoferowania dany zakątek na danym terenie, tym więcej osób zdecyduje się spędzić w nim swój wolny czas. W tym miejscu  znajdziesz atrakcje turystyczne Powiatu Lubelskiego. Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć.
 

Turystyka

Zdjęcie Artykułu

Festiwal podróżników Wschowa – zapraszamy

04-01-2016

Może ktoś z naszych mieszkańców chce rozwijać pasje podróżnicze, mieć okazję do poznawania kultur, obyczajów, przyrody, architektury, religii a przede wszystkim podzielić się swoimi wrażeniami z niezapomnianej wyprawy.

Stowarzyszenie „Twórcze Horyzonty” zaprasza na Festiwal Podróżników „100droga”, który po raz piąty zabierze wszystkich słuchaczy w podróż niemal dookoła świata. Podróżnicy opowiadający niejednokrotnie o przygodach swojego życia, podczas festiwalu zarażą niejednego słuchacza miłością do podróży i chęcią odkrywania nowych, wspaniałych miejsc. Łotwa, Norwegia, Gabon, Indie, Mongolia to tylko kilka punktów na mapie, które między innymi poznamy dzięki naszym prelegentom.

https://www.facebook.com/Festiwal-Podróżników-100droga-784355475019707/?fref=ts

Powrót