Aktualności turystyczne

Promocja weekendowych wycieczek jako lokalnego produktu

24-03-2014

Powiat Lubelski ma wiele do zaoferowania. Jego atuty coraz częściej zauważają i inwestorzy, i turyści, ale bez skutecznej promocji nie byłoby to możliwe. Dlatego w najbliższym czasie skupimy się na jeszcze szerszej popularyzacji projektów turystycznych, opracowanych w ostatnich latach i miesiącach.

Obecnie realizujemy kolejną część projektu Wyskocz na weekend pod nazwa „Promocja weekendowych wycieczek jako lokalnego produktu”.

Chcemy zachęcać do korzystania z gotowych wycieczek z serii wyskocz na weekend i aktywnego wypoczynku w formie spływów kajakowych po Bystrzycy i Wieprzu, przekonując, że jest to sport dla wszystkich. Jeszcze większy nacisk położymy na współpracę z przedsiębiorcami i właścicielami kwater agroturystycznych w celu zwiększenia konkurencyjności i atrakcyjności powiatu lubelskiego. Turyści spędzający urlop w okolicy w każdym gospodarstwie będą mogli otrzymać informacje o atrakcjach regionu. Każdy obiekt położony na trasie weekendowych wypadów zostanie opatrzony tablicą informacyjną z skróconą wersją opisu danej wycieczki.

By dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, planujemy udział w Tragach Lato w dniach 4-5 maja w Warszawie ul. Makowska 95

Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy krótszego odpoczynku w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju. Oferta wystawców jest bardzo bogata i na każdą kieszeń, może zaspokoić najróżnorodniejsze wymagania odbiorców - zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej oraz poszukiwaczy ciekawych przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież. Większość z prezentowanych ofert sprzedawanych jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na targi.

Impreza jest tym bardziej atrakcyjna, że wstęp jest darmowy i każdy znajdzie tu coś dla siebie!