Aktualności turystyczne

Zdjęcie Artykułu

Zapraszamy do umieszczenia reklamy swojej oferty w nowym Atlasie Turystyki Wiejskiej ''Wieś Polska Zaprasza''

16-12-2014

Często o wyborze miejsca zakwaterowania decydują związane z nim atrakcje turystyki wiejskiej. W związku z powyższym informujemy że Federacja Turystyki Wiejskiej oferuje umieszczenie reklamy Państwa oferty w nowym wydawnictwie Atlas Turystyki Wiejskij "Wieś Polska Zaprasza"

Nowa wersja Atlasu Turystyki Wiejskiej „Wieś Polska Zaprasza”, będzie również zawierała wykaz wszystkich kwater z aktualną kategoryzacją. Folder kolportowany jest podczas dużych imprez targowych w kraju i zagranicą.
 
Obecnie Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG” na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi obsługuje stoisko promocyjne w ramach kampanii „Odpoczywaj na wsi”. W ramach kampanii odbędzie się jeszcze promocja turystyki wiejskiej podczas targów turystycznych w Łodzi, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Sprawozdania z dotychczasowych imprez wraz ze zdjęciami znajdziecie Państwo na stronie:www.agroturystyka.pl oraz na facebooku.
 
Koszt reklamy na całą stronę Atlasu format A5 wynosi tylko 1000 zł; pół strony  wynosi 500 zł, 1/5 strony wynosi 200zł.  Planowany nakład 10 000 egzemplarzy.
 
 Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem reklamy w wydawnictwie niezbędny jest kontakt w celu przesłania formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Goscinne” federacja@agroturystyka.pl lub pod nr. telefonu81 501 43 11666 361 423.
Powrót