Aktualności turystyczne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Moto Pikniku 2014.

24-04-2014

Wyjątkowe wydarzenie kulturalno-motoryzacyjne pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Wójta Gminy Konopnica a także przy współudziale Klubu Harley Davidson Lublin, które odbędzie się 17 maja 2014 roku na terenie Centrum Konferecyjno-Wystawienniczego „Etiuda” przy ul. Szerokie 123, 20-050 w Lublinie, które oficjalnie zainauguruję otwarcie sezonu motocyklowego w Lublinie

Przewidzieliśmy dla Państwa wiele atrakcji, m.in. wystawę klasyków Harley Davidson oraz wystawę zabytkowych samochodów. Szczegóły pozostałych atrakcji prezentujemy w załączonym programie Pikniku.
Wierzymy, iż to wydarzenie przyciągnie duże rzesze fanów dwóch kółek oraz wpisze się na stałe w kalendarzu fanów motoryzacji. Pragniemy Państwa zapewnić, że dopełnimy wszelkich starań aby to spotkanie zapadło w Państwa pamięci jako mile spędzony czas. Liczymy na Państwa przybycie.

www.facebook.com/events/1515215788704948/