Aktualności Sportowe

Zdjęcie Artykułu

VI Powiatowe Biegi Uliczne - BIEGAJ Z NAMI 2016

15-09-2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Powiatowych Biegach Ulicznych "Biegaj z nami", które odbędą się w dniu 2 października 2016 r. na trasie Chmiel Pierwszy - Skrzynice Drugie (Gmina Jabłonna)

Biegi zostaną przeprowadzone w trzech kategoriach:

 

  • I Biegi sztafetowe uczniów (6x800) - Start Chmiel Pierwszy,

uczestnikami biegów sztafetowych uczniów mogą być reprezentacje chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu lubelskiego.

 

  • II Biegi sztafetowe osób reprezentujących gminy z terenu powiatu lubelskiego oraz Starostwo Powiatowe w Lublinie (6 x 800 m) - Start Chmiel Pierwszy,

w biegu mogą uczestniczyć kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 25 lat (pracownicy urzędów gmin, instytucji gminnych z wyłączeniem szkół, radni gmin i powiatu, sołtysi) reprezentujący gminy z terenu Powiatu Lubelskiego (w składzie sztafety - minimum 2 kobiety).

 

  • III Bieg główny (7 000 m) – Start Remiza OSP w miejscowości Chmiel Pierwszy,

 

w biegu mogą uczestniczyć kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 18 rok życia i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do biegu wytrzymałościowego.

 

ZGŁOSZENIA: 

- sztafet szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (załącznik nr 1 i 2) oraz sztafet reprezentujących gminy powiatu lubelskiego (załącznik nr 3) należy przesłać do Starostwa Powiatowego w Lublinie, numer faksu 81 52 86 601, do dnia 26 września 2016 r. (poniedziałek) do godz. 11.00,

 

- do biegu głównego będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 13.00 do godz. 14.00 w punkcie informacyjnym usytuowanym przy remizie OSP Skrzynice w miejscowości Skrzynice Drugie. 

 

Szczegółowe informacje na temat biegów znajdują się w załączonym Regulaminie VI Powiatowych Biegów Ulicznych „Biegaj z nami”.

 

Załączniki: 

Powrót