Jesteś tutaj: Strona główna » Powiat » Sport » Mistrzostwa 2015

Mistrzostwa 2015

II Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego

 

PRZED FINAŁEM

W niedzielę 15 marca 2015 odbyły się turnieje kwalifikacyjne w ramach I Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. Udział w zawodach wzięło 18 zespołów, które zostały podzielone "terytorialnie" po 6 drużyn na każdy z trzech turniejów, rozgrywających się jednocześnie w Niemcach, Wojciechowie i Jabłonnie.

W Niemcach na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zagrali: "Dys Team", Gmina Niemce, KS Garbów, "Nasutowskie Orły", Powiat Lubelski i „Wysoczanka Wysokie”.

Wyniki Niemce:

1. Powiat Lubelski

2. KS Garbów

3-4. Gmina Niemce i „Wysoczanka Wysokie”

5-6. Dys Team i „Nasutowskie Orły”

W drugim turnieju, który został rozegrany na sali gimnastycznej gimnazjum w Jabłonnie, wystąpiły ekipy : „Black Team”, Gmina Głusk, Bychawa, „Traktor Volley”, „Wyborowi” i „Wyjadacze”.

Wyniki Jabłonna:

1. Traktor Volley” z Krzczonowa

2. „Wyjadacze” z Bychawy

3-4. Bychawa i „Wyborowi” z Jabłonnej

5-6. „Black Team” z Jabłonnej i Gmina Głusk.

W tym samym czasie o awans do kolejnej fazy mistrzostw w hali widowiskowo-sportowej w Wojciechowie walczyły drużyny: Borzechów, „EL-Hand”, Gmina Konopnica, IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów i OSP Krężnica Jara.

Wyniki Wojciechów:

1. IPA KWP Lublin

2. KS „Strażak” Wojciechów

3-4. Gmina Konopnica i „EL-Hand”

5-6. Borzechów i OSP Krężnica Jara 

Zmagania drużyn biorących udział w mistrzostwach były zaciekłe i stały na najwyższym poziomie. Do Turnieju Finałowego awansowały drużyny: IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów, „Traktor Volley” z Krzczonowa, „Wyjadacze” z Bychawy, KS Garbów oraz Powiat Lubelski.

Organizatorami mistrzostw są Powiat Lubelski i Lokalna Grupa Działania "Kraina wokół Lublina",  triumfatora rozgrywek poznamy w najbliższa niedzielę 22 marca podczas Turnieju Finałowego, który odbędzie się w Niemcach.

PLAKAT NA FINAŁY

Plakat na Finały - do pobrania [plik JPG, rozmiar 444 KB]

 

 

TURNIEJ KWALIFIKACYJNE - informacje

18 drużyn zapowiedziało start w pierwszych Mistrzostwach Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. Najpierw zespoły zagrają w turniejach kwalifikacyjnych zaplanowanych na 15 marca, a zwycięzców poznamy tydzień później w Turnieju Finałowym, który odbędzie się 22 marca.

Zgłoszone ekipy zostały podzielone „terytorialnie” po 6 zespołów na jeden z trzech turniejów kwalifikacyjny, które odbędą się 15 marca. W hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach zagrają: „Dys Team”, Gmina Niemce, KS Garbów, „Nasutowskie Orły”,  Powiat Lubelski i Wysoczanka Wysokie. W zawodach, które zostaną rozegrane w gimnazjum w Jabłonnie, wystąpią: „Black Team”, Gmina Głusk, OSP Bychawa, „Traktor Volley”, „Wyborowi” i „Wyjadacze”. W trzecim turnieju kwalifikacyjnym, który odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Wojciechowie, będą rywalizować: Borzechów, „EL-Hand”, Gmina Konopnica, IPA KWP Lublin, KS „Strażak” Wojciechów i OSP Krężnica Jara.

 Po dwie najlepsze ekipy zagrają w turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w halach ZSP i Zespół Szkół im. Ziemi Lubelskiej w Niemcach.

 Zapraszamy do kibicowania drużynom!

 

W sprawach organizacyjnych szczegółowych informacji udzieli Państwu Tomasz Banaszek, Tel. 81 528 66 06, email:t.banaszek@powiat.lublin.pl

 

Plakat do pobrania [plik JPG, rozmiar 468 KB]

  REGULAMIN -  - [plik PDF, rozmiar 474 KB]

 

ORGANIZATORZY

POWIAT LUBELSKI

 

LGD KRAINA WOKÓŁ LUBLINA

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA AMATORSKIE