Międzynarodowy Turniej Siatkówki

Przełamując stereotyp urzędnika siedzącego za biurkiem organizujemy już po raz trzeci imprezę sportową - Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Lubelskiego.

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Lublinie na czele ze Starostą Lubelskim – Pawłem Pikulą, juz teraz trenują, aby stanąć pod siatką i walczyć o każdą piłkę Dlatego też szukajcie strojów i ćwiczcie byśmy pod koniec marca mogli zmierzyć się na parkiecie. Czekamy na Państwa zgłoszenia. . Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ciekawym sportowym wydarzeniu.

Celem imprezy jest:

• popularyzacja piłki siatkowej, sportowego ducha rywalizacji i współpracy międzynarodowej
  • integracja środowisk samorządowych, firm i instytucji
  •  wyłonienie drużyn mistrzowskich III edycji Turnieju

Turniej zaplanowano w dniach 29-30 marca 2014 roku w Niemcach pod Lublinem.

W imprezie wezmą udział drużyny z zaprzyjaźnionych z powiatem lubelskim drużyny Korca i Pustomyt z Ukrainy. Ponadto pod siatką staną ekipy samorządowe z terenu powiatu lubelskiego, jak również drużyny firm i instytucji.
W ubiegłym roku organizacja Turnieju spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród lokalnej społeczności, dzięki udziałowi drużyn z Ukrainy udało się nawiązać nowe kontakty i współpracę międzynarodową.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ciekawym sportowym wydarzeniu!

Dokumenty do pobrania:

W imieniu komitetu organizacyjnego:

Tomasz Banaszek

Inspektor ds. promocji i współpracy partnerskiej
Starostwo Powiatowe w Lublinie
Wydział Organizacyjny