Informacje o Sesjach

Porządek obrad XLI sesji Rady Powiatu w Lublinie

04-04-2014

w dniu 9 kwietnia 2014 r. (godz. 13:00)

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Przedstawienie „Informacji z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lublinie z działalności za rok 2013”.
  7. Przedstawienie „Sprawozdania z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie za rok 2013”.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za rok 2013 Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublinie.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagród za wybitne osiągnięcia w działalności sportowej.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Powiatowego programu profilaktycznego w zakresie promowania i wdrażania prawidłowych metod wychowawczych w stosunku do dzieci w rodzinach zagrożonych przemocą w rodzinie na lata 2014 – 2017.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2014.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lubelskiego.
  13. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Sprawy bieżące.
  16. Zamknięcie sesji.