Informacje o Sesjach

Porządek obrad XIII sesji Rady Powiatu w Lublinie VI kadencji

19-11-2019

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.11.2019 r. o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lublinie odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu w Lublinie VI kadencji. Poniżej porządek obrad:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z ostatniej sesji.
  4. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu.
  5. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Lubelskiego w roku szkolnym 2018/2019.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum Mechanicznego w Bełżycach w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Piotrowicach w  Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Technikum Samochodowego w Piotrowicach w  Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Technikum Mechanicznego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Technikum Mechanizacji Rolnictwa  w Zespole Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Technikum Samochodowego  w Zespole Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Lubelskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu lubelskiego.
  14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz wysokości środków PFRON przeznaczonych na te zadania.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2019.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Lubelskiego.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Pani Jadwigi Wójcik ze stanowiska Skarbnika Powiatu.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Skarbnika Powiatu.
  19. Interpelacje i zapytania radnych.
  20. Wnioski i oświadczenia radnych.
  21. Sprawy bieżące.
  22. Zamknięcie sesji.