Szkolnictwo zawodowe
Szkolnictwo ogólnokształcące
Szkolnictwo specjalne

Tydzień przeciw przemocy i agresji w "Koperniku"

23-12-2019

W dniach 9-13 grudnia odbywał się w „Koperniku” Tydzień Przeciw Agresji i Przemocy.

Jest to akcja odbywająca się w Zespole Szkół od wielu lat. Koordynatorem działań była pani pedagog Beata Siczek. W ramach tej akcji odbyło się spotkanie z policjantami - pracownikami wydziału prewencji na temat zagrożeń cyberprzemocą, warsztaty poświęcone zjawisku fonoholizmu, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, akcja zbiórki żywności dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Odbyły się także zajęcia na temat przeciwdziałania agresji wśród młodzieży oraz konkurs na plakat i spot reklamowy poświęcony tej tematyce. W ramach zbiórki żywności wsparcie otrzymało czworo uczniów. Konkurs na plakat i spot zostanie rozstrzygnięty w styczniu.

Placówki oświatowe Powiatu Lubelskiego
bazuka
Diagnoza i plan rozwoju szkolnictwa zawodowego