Aktualności - Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim

Rusza rekrutacja do projektu „Kreatywna edukacja w Powiecie Lubelskim”

24-07-2018

We wrześniu 2018 roku planowany jest kolejny etap rekrutacji w szkołach objętych wsparciem w ramach projektu „Kreatywna edukacja w Powiecie Lubelskim”. Zachęcamy uczniów do składania dokumentów!

Dla uczniów liceów i techników prowadzone będą zajęcia pozalekcyjne z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i języków obcych (angielskiego i niemieckiego) oraz zajęcia z branży ICT. Ważnym elementem realizacji zadań projektowych jest możliwość skorzystania z doradztwa edukacyjno-zawodowego w zakresie diagnozy preferencji i możliwości rozwoju, autoprezentacji, metod radzenia sobie ze stresem oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej w pracy nad samooceną i asertywnością.

Deklaracja uczestnictwa oraz pozostałe wskazane dokumenty dostępne są w zakładce Dokumenty rekrutacyjne dla uczniów 2018 oraz na stronach internetowych poszczególnych szkół, a więcej na temat samego projektu dowiecie się tutaj: Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim.

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły lub biurze projektu (Starostwo Powiatowe w Lublinie ul. Spokojna 9).