Szkolnictwo zawodowe
Szkolnictwo ogólnokształcące
Szkolnictwo specjalne

Atrakcyjny sposób na ferie. Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO w „HUBALU”

25-01-2017

W dniach 17-18 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odbył się Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO, którego organizatorem był Pan Robert Skoczylas oraz uczniowie technikum informatycznego.

Do rywalizacji przystąpiło 60 uczestników podzielonych na 12 pięcioosobowych drużyn: „Savage Mode” z Gimnazjum w Tarnawce, „Infinite FRAGS” z Gimnazjum Nr 2 w Niedrzwicy Kościelnej, „Ptr.Pro” z Gimnazjum Nr 1 przy Zespole Szkół Publicznych w Bystrzycy Starej, „Beasts of Bystrzyca” z Gimnazjum Nr 1 przy Zespole Szkół Publicznych w Bystrzycy Starej, „OsmoPRO” z Gimnazjum w Pszczelej Woli, „NorM4litY%” z Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, „Bolszewiki” z Gimnazjum nr 2 w Bychawie, „X17” z Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, Brygada Gołempi” z Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, „Raiders Gaming”, drużyna „Izi Elite” złożona z absolwentów szkoły oraz organizatorów z Zespołu Szkól Zawodowych Nr 1 im. mjr H. Dobrzańskiego w Bychawie. Drużyny zostały, w drodze losowania, podzielone na 4 grupy - po 3 drużyny w każdej. Mecze w grupach rozgrywane były „każdy z każdym” w systemie BO1. Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek awansowali zwycięzcy oraz dwie drużyny z drugich miejsc z największą ilością punktów, a w przypadku równej jej ilości o awansie decydowała większa ilość wygranych rund.
 Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, podzielonych na dwie grupy po trzy drużyny. Zwycięzcy grup awansowali do finału. Przed jego rozpoczęciem odbył się mecz o trzecie miejsce, w którym drużyna „Raiders Gaming”po dogrywce pokonała drużynę „Infinite FRAGS”. W finale rozgrywanym systemem BO3 drużyna „X17” w składzie: Rafał Bednarz, Michał Reszka, Kacper Tylus, Michał Golan, Patryk Małek pokonała w dwóch meczach drużynę „Brygada Gołempi” w składzie: Andrzej Tochman, Bartłomiej Królikowski, Wojciech Augustynowicz, Bartłomiej Rybaczek oraz Damian Mączka.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki, których fundatorem były firmy „LEGE.pl”, „OSK Krynio” oraz Rada Rodziców.
 Finalistom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju, a uczniów klas trzecich zapraszamy do podejmowania nauki w "HUBALU".
Od września 2016 r. w klasie pierwszej technik informatyk wprowadzona została innowacja „Grafika i gry komputerowe”. W ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2017/18 planowane są kolejne zmiany. Dlatego już dziś zachęcamy gimnazjalistów do odwiedzania strony internetowej www.zsz.bychawa.pl oraz www.facebook/zszhubal. Mamy nadzieję, że za rok wezmą udział w tym konkursie kolejne drużyny miłośników gier komputerowych.
Placówki oświatowe Powiatu Lubelskiego
bazuka
Diagnoza i plan rozwoju szkolnictwa zawodowego