Powiat Lubelski na sportowo

Zdjęcie Artykułu

Lista biegaczy otwarta

19-09-2017

Rozpoczęły się zapisy uczestników tegorocznych Powiatowych Biegów Ulicznych, które w tym roku odbędą się na przebudowanej drodze Borzechów - Bełżyce. Organizowana po raz siódmy impreza pod hasłem "Biegaj z nami" jest planowana na drugą niedzielę października, ale termin przyjmowania zgłoszeń upływa 2 października.

Termin ten obowiązuje sztafety szkolne i samorządowe, natomiast uczestnicy biegu głównego będą się mogli zapisywać w dniu zawodów.

Reprezentacje uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz drużyny samorządowców z powiatu lubelskiego pobiegną w sztafecie 5 x 600 metrów. W tej drugiej kategorii mogą wystartować kobiety i mężczyźni w wieku co najmniej 25 lat, reprezentujący gminy z powiatu lubelskiego i Starostwo Powiatowe w Lublinie. Mogą to być radni, sołtysi, pracownicy urzędów i instytucji gminnych, przy czym w składzie sztafety muszą być co najmniej 2 kobiety.

Pierwsze drużyny szkolne wystartują o 13.30 z placu przy Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, a samorządowcy wyruszą na trasę z tego samego miejsce godzinę później.

Uczestnicy otwartego biegu głównego będą mieć do pokonania 7,5 kilometra, a start zaplanowano na 15.00 z placu przy remizie OSP w Łączkach - Pawłówku.

Zapraszamy!

Powrót