Złoto siatkarzy Powiatu Lubelskiego

26-06-2019

W dniach 21-22 czerwca drużyny siatkarzy i piłkarzy reprezentujące Powiat Lubelski wzięły udział w organizowanych przez Rejon Pustomyty na Ukrainie rozgrywkach sportowych - X Transgranicznych Igrzyskach Sportowych w miejscowości Sambor w obwodzie Lwowskim oraz zmaganiach drużyn w piłce siatkowej o Puchar Głowy Rady Pustomyty.

Turniej zorganizowany był na wysokim poziomie, mecze obfitowały w wiele emocji, ciekawych zagrań i mocnych ataków. Drużyna siatkarzy w obu turniejach była nie do pokonania, zdobyła złote medale. Bardzo dobrze spisała się również drużyna piłki nożnej, plasując się tuż poza podium. Drużynom towarzyszyła oficjalna delegacja w osobach Członek Zarządu Powiatu w Lublinie Grzegorz Kozioł, Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Lublinie Anna Matraszek-Furtak oraz Kierownik Działu ds. Osób Niepełnosprawnych PCPR w Lublinie Stanisław Bury.