Finały II Mistrzostw siatkarzy tuż, tuż

24-03-2016

Turnieje Kwalifikacyjne II Mistrzostw, które odbyły się 13 marca w Bychawie, Jabłonnie, Niemcach oraz Wojciechowie wyłoniły 8 najlepszych zespołów siatkarskich z terenu Powiatu Lubelskiego.

Trzeciego kwietnia br. stanie się jasne kto stanie na najwyższym podium II edycji Mistrzostw. Na parkiecie spotka się 8 ekip prezentujących najwyższy poziom kunsztu siatkarskiego. Tytułu najlepszej drużyny będzie bronić ubiegłoroczny zwycięzca - drużyna Traktor Krzczonów Volley.

Zawody odbędą się kilka kilometrów od Lublina w miejscowości Niemce, w obiektach sportowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Różanej 8 oraz Zespołu Szkół im. Ziemi Lubelskiej przy ul. Szkolnej 23.

W zawodach zmierzą się zespoły:

1. BLKS Granit Bychawa
2. KKS ISKRA
3. KS Garbów
4. KS Strażak Wojciechów
5. Kursor
6. Powiat Lubelski
7. Traktor Krzczonów Volley
8. ZSTK

Zachęcamy do kibicowania najlepszym z najlepszych siatkarzom z terenu Powiatu Lubelskiego !!!!!!!