Wykaz przedsięwzięć objętych patronatem

2013

1. Patronat honorowy nad imprezą pn. "VIII Powiatowe Jasełka w Krzczonowie", organizowanym przez 37 Drużyna Harcerska „Ogniki” przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Krzczonowie, termin imprezy 31 stycznia 2013 r.

2. Patronat honorowy nad imprezą pn. VIII Powiatowy Festiwal Piosenki "Niezapomniane Melodie", organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych w Ciecierzynie, termin imprezy 7 lutego 2013 r.

3. Patronat honorowy nad imprezą pn. CAVALIADA Lublin 2013 CSI, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, termin imprezy 1- 3 marca 2013 r.

4. Patronat honorowy nad imprezą pn. Regionalne Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody,  organizowane przez Lubelski Związek Jeździecki, termin imprezy 24 lutego 2013 r.

5. Patronat honorowy nad imprezą pn. I Jeździecki Puchar Lubelszczyzny w Skokach przez Przeszkody, organizowane przez Lubelski Związek Jeździecki, termin cyklu maj - wrzesień 2013 r.

6. Patronat honorowy nad imprezą pn. 47 Lubelskie Zimowe Zawody Samolotowe, organizowane przez Aeroklub Lubelski w Radawcu, termin imprezy 6 - 10 marca 2013 r.

7. Patronat honorowy nad imprezą pn. Plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza, organizowanym przez Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Lublinie, termin imprezy 9 kwietnia 2013 r.

8. Patronat honorowy nad imprezą pn. Regionalnie dla Mola, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bychawie, termin imrpezy 21 marca 2013r.

9. Patronat honorowy nad imprezą pn. Niepokonani - Niezłomni - Wyklęci - w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, termin imprezy ZSP w Niemcach, termin imprezy 16 kwietnia 2013 r.

10. Patronat honorowy nad imprezą pn. Lutosławski dla najmłodszych, organizowanym przez Szkołę Muzyczną I i II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie, termin imprezy 18-19 maja 2014 r.

11. Patronat honorowy nad imprezą pn. XIV Ogólnopolski Festyn - W Krainie Pierogów, organizowanym przez Bychawskie Centrum Kultury, termin imprezy 26 maja 2013 r.

12. Udział w Komitecie Honorowym imprezy pn. 24 Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków, organizowanym przez Course Cycliste De "Solidarność" et Des Champion Olimpiques, termin imprezy 26 - 29 czerwca 2013 r.

13. Patronat honorowy nad imprezą pn. Lutosławski dla najmłodszych, organizowanym przez Szkołę Muzyczną I i II Stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie, termin imprezy 18-19 maja 2013 r.

14. Patronat honorowy nad imprezą pn. III Festiwal Słowa i Obrazu, organizowanym przez Gimnazjum Nr. 9 im. cc. mjra. Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie, termin imprezy październik - listopad 2013 r.

15. Patronat Honorowy nad konferencją pn. Strategia - Zarządzanie - Rozwój, organizowanej przez Fundację Centrum Rozwoju Lokalnego w Lublinie, termin konferencji 21 czerwca 2013 r.

16. Patronat Honorowy nad Konferencją Naukową oraz imprezą Festyn Wieprzowiny, organizowanej przez Spółdzielczą Grupę Producencką ATUT w Babinie (z ramienia Krajowego Związku Grup Producentów Rolniczych - Izba Gospodarcza), termin konferencji 13 lipca 2013 r, termin festiwalu 14 lipca 2013 r.

17. Patronat Honorowy nad imprezą pn. Amatorski Turniej Piłki Siatkowej, organizowanej przez Sołectwo Ponikwy, termin imprezy 30 czerwca 2013 r.

18. Patronat Honorowy nad imprezą pn. Danie dla Mola czyli poezja smaków, impreza z cyklu "... dla Mola", organizowanej przez Miejska Bibliotekę Publiczną w Bychawie, termin imprezy 20 września 2013 r.

19.  Patronat Honorowy nad 60-leciem działalności Domu Dziecka w Przybysławicach, organizowanej przez Dom Dziecka  w Przybysławicach, termin imprezy 4 października 2013 r.

20. Patronat Honorowy nad konferencją Czas inżynierów, organizowanej przez Fundację Rozwoju Politechniki Lubelskiej, termin imprezy 13 - 16 listopada 2013 r.

21. Patronat Honorowy nad imprezą pn. Festiwal Piosenki Patriotycznej, organizowanej przez Zespół Szkół w Krężnicy Jarej Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy - Bohaterów Armii Krajowej, termin imprezy 16 listopada 2013 r.