Aktualności Kultura

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

14-11-2016

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie serdecznie zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej pod hasłem "Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny", który odbędzie się 16 listopada 2016 r. o godz.9.00 w ZSZ w Bychawie.

Celem  konkursu jest popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, pielęgnowanie postaw patriotycznych oraz rozwijanie recytatorskich uzdolnień młodzieży. Konkurs  odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Lubelskiego oraz Burmistrza Bychawy. Recytacje będą oceniane i nagradzane  w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zgłoszenia do konkursu do 14.11.2016 r. do godz. 14:00.

Regulamin oraz karta zgłoszenia na stronie www.zsz.bychawa.pl