Numery - Panorama Powiatu

Nowy numer Panoramy Powiatu nr 3/2015

Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem Panoramy Powiatu. W numerze m.in.: wywiad z Wiesławem Ląd - pszczelarzem ze Starej Wsi, informacje innowacyjnych rozwiązań w walce z bezrobociem, nowinki sportowe oraz informacje z życia powiatu i jego mieszkańców. Zapraszając do lektury zachęcamy również do współtworzenia naszej gazety, poprzez nadsyłanie artykułów bądź fotografii ukazujących piękno powiatu lubelskiego, popularyzujących aktywny wypoczynek, zdrowy tryb życia, czy też dotyczących ważnych wydarzeń z życia gminy. Materiały można przesyłać w wersji elektronicznej na adres redaktor@powiat.lublin.pl lub w papierowej na adres: Redakcja „Panoramy Powiatu”, Starostwo Powiatowe w Lublinie, ul. Spokojna 9, 20-074 Lublin.

Panorama Powiatu 3/2015