Nawiązując do narodowych tradycji i obyczajów Województwo Lubelskie, Powiat Lubelski, Gmina Konopnica oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie organizują DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE W RADAWCU 2016.

Impreza odbędzie się 28 sierpnia na lotnisku sportowym w Radawcu k/Lublina. 
 
Dożynki to impreza, która ma ambicje pokazywać to, co w Regionie Lubelskim najlepsze. To jedna z największych, bezpłatna i otwarta dla wszystkich impreza budująca tożsamość społeczności lokalnej oraz edukująca kolejne pokolenie mieszkańców powiatu.
 
W 2015 roku udało nam się potwierdzić udział ponad 25 000 uczestników, co obrazuje jednoznacznie atrakcyjny charakter imprezy. W tym roku spodziewamy się jeszcze większej ilości uczestników.
 
Obok koncertów, spektakli i pokazów, w ramach wydarzenia prezentowany jest dorobek całego Powiatu Lubelskiego: jego tradycja, zakorzeniona ludowość jak również prezentowane są produkty firm i przedsiębiorstw z ternu województwa.
 

Patrycja Markowska, Bajm, Brathanki, Zakopower, Golec uOrkiestra, Bad Boys Blue, Lady Pank, VIDEO czy Maryla Rodowicz to gwiazdy, które dotychczas wystąpiły podczas Dożynek w Radawcu. Wśród tegorocznych gwiazd, które będą bawić dożynkowa publiczność możemy wymienić zespół AKCENT, 2 plus 1 oraz gwiazda wieczoru - Poparzeni Kawą Trzy!

 
Dożynki stanowią wspaniałą okazję do zaprezentowania firm, ich produktów i działalności wśród szerokiego grona mieszkańców regionu oraz licznej grupy uczestniczących w imprezie gości. Dlatego też, pragniemy serdecznie zachęcić Firmy do udziału w Dożynkach, co na pewno przyczyni się z jednej strony promocji i umocnienia wizerunku przedsiębiorstwa, a z drugiej do uatrakcyjnienia imprezy.

 

 

 
Już teraz zapraszamy i zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu w kalendarzu na ostatnią niedzielę wakacji!
Dożynki Wojewódzkie Radawiec 2016

Dożynki 2015

‹ Poprzednia strona 1 2 Następna strona ›
Poniżej moga Państwo zobaczyć
jak wygladała poprzednia edycja
Dożynek w Radawcu.
 
 
 
 
Obszerna relacja LUBELSKA.TV
 
 
Dożynki 2015