Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27-05-2020

Szanowni Państwo,

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego, z tej okazji wszystkim Pracownikom Samorządowym  w imieniu własnym oraz Zarządu Powiatu Lubelskiego składamy podziękowanie za wspólną dotychczasową pracę na rzecz rozwoju lokalnej samorządności. Chcielibyśmy życzyć Wam wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz sukcesywnego realizowania zamierzeń.

30 lat temu w Polsce odbyły się pierwsze wolne wybory samorządowe, które zapoczątkowały kluczową reformę funkcjonowania państwa.
Od tego czasu w miastach, miasteczkach i na wsiach ludzie sami decydują o swoich reprezentantach i o swojej przyszłości.

Wierzymy, że nasza dalsza współpraca przyczyni się do realizacji kolejnych przedsięwzięć, których celem będzie ciągły rozwój Powiatu, a naszą misją pozostanie służba mieszkańcom oraz otwarte serca na ich najważniejsze potrzeby.

Starosta Lubelski
Zdzisław Antoń