Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zwycięzca z poprzedniego roku obronił tytuł !

27-03-2017

Podczas wczorajszego turnieju Piłki Siatkowej drużyn amatorskich , który odbył się w dwóch halach w Niemcach, wzięło udział 6 drużyn, które poprzednio wywalczyły awans w turniejach kwalifikacyjnych. W jednej hali zagrali: KS Garbów, "Wysoczanka” Wysokie oraz „ Granit" Bychawa, który bronił tytułu zdobytego przed rokiem. W następnej grupie rywalizowali: KS "Strażak" Wojciechów, Team Niedrzwica i OSP Krasienin.

W drugiej fazie turnieju ekipy, które zajęły pierwsze miejsca, zagrały o główne trofeum, a drużyny z drugich pozycji rywalizowały o ostatnie miejsce na podium.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, mecze obfitowały w wiele emocji, ciekawych zagrań i mocnych ataków, a o zwycięstwie często decydowało szczęście.
W finale "Granit" Bychawa pokonał KS Garbów 2:0 i to on odebrał puchar, który wręczył Starosta Lubelski Paweł Pikula. W meczu o trzecie miejsce OSP Krasienin okazał się lepszy niż Team Niedrzwica ale dopiero tie - break rozstrzygnął spotkanie na 2:1.
Zwycięski zespół grał w składzie: Kamil Gutek, Rafał Pelc, Mateusz Włodarczyk, Dawid Kaproń, Grzegorz Kmieć i Michał Pawłowski.
Najlepszym Zawodnikiem turnieju został Rafał Pelc zawodnik Granitu Bychawa.
Powrót