Zmagania sztangistów o Puchar Starosty Lubelskiego

09-03-2018

Zapraszamy w ten weekend 10-11 marca do Zespołu Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach na Puchar Starosty Lubelskiego i Memoriał Wacława Czuraka w podnoszeniu ciężarów.

Rywalizacja odbywać sie będzie w trzech kategoriach wiekowych. W sobotę 10 marca o 11.15 rozpoczną się zmagania sztangistów w wieku do 15 i do 17 lat, natomiast dzień później od 9.30 o miejsca na podium powalczą najstarsze zawodniczki i zawodnicy w wieku do 20 lat.

W tegorocznych zawodach wystąpi około 120 zawodników i zawodniczek z 13 klubów województwa lubelskiego z Białej Podlaskiej, Biłgoraja, Chełma, Hrubieszowa, Kobylan, Lublina, Łukowa, Puław, Terespola i Zamościa. Powiat Lubelski reprezentować będzie 10-osobowy zespół gospodarzy z GLKS POM-ISKRA Piotrowice i 6 sztangistów z GULKS Niemce. Największe szanse na medale mają: Marlena Polakowska w kategorii wagowej 53 kilogramów, Bartłomiej Smoleń w kategorii 62 kilogramów, Marcin Romanek w kategorii 94 kilogramów, Mateusz Jarocki w kategorii 105 kilogramów i Marcin Pachuta w kategorii +105 kilogramów.

Puchar Starosty w podnoszeniu ciężarów 2018