Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zgłoś swój udział w Mistrzostwach Piłki Siatkowej

10-02-2015

Powiat Lubelski i Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina” zapraszają wszystkich zainteresowanych na Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego, które odbędą się w marcu bieżącego roku.

Swoich sił pod siatką mogą spróbować wszystkie zespoły, złożone z zawodników w wieku co najmniej 20 lat, którzy mieszkają na terenie powiatu lubelskiego. Mogą to być reprezentacje instytucji, firm czy samorządów albo "dzikie drużyny". W zależności od liczby zgłoszonych ekip organizatorzy planują turnieje kwalifikacyjne, z których po dwie najlepsze ekipy awansują do turnieju finałowego zaplanowanego na koniec marca. Mecze będą się odbywać w obiektach sportowych na terenie powiatu, ale dokładny harmonogram spotkań jeszcze nie został ustalony.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenie udziału w Mistrzostwach do dnia 23 lutego. Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Tomasz Banaszek, pracownik Starostwa Powiatowego w Lublinie. Więcej informacji oraz dostęp do dokumentów potrzebnych do zgłoszenia znajdą Państwo w zakładce: Mistrzostwa w Piłce Siatkowej.

Powrót