Aktualności

Zdjęcie Artykułu

ZARĘBIACY nie oddali pucharu

14-05-2012

Puchar Starosty Lubelskiego w tenisie stołowym pozostaje w Domu Dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny przy ul. Narutowicza w Lublinie. „Zarębiacy” kolejny raz wygrali turniej, organizowany przez Dom Dziecka w Przybysławicach i Starostwo Powiatowe w Lublinie i nie oddali przechodniego pucharu zdobytego przed rokiem.

W zawodach, które odbyły się w sobotę 12 maja, rywalizowało 20 zawodniczek i zawodników.

W klasyfikacji drużynowej „Zarębiacy” wyprzedzili o dwa punkty drużynę gospodarzy z Przybysławic. Trzecie miejsce zajęli pingpongiści z Pogotowia Opiekuńczego, a czwarte z „Pogodnego Domu” przy ul. Pogodnej w Lublinie.

Rozgrywki indywidualne toczyły się w kategoriach uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Rywalizację najmłodszych zawodników wygrał Kornel Jabłoński z DD im. Ewy Szelburg-Zarembiny, drugie miejsce zajął Aleksander Mielniczuk z PO w Lublinie, a trzecie Krystian Maksymiuk z DD w Przybysławicach.

Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się Karol Wróbel z PO, który wyprzedził Krzysztofa Charytanowicza z DD w Przybysławicach oraz Arkadiusza Martynę z DD „Pogodny Dom”.

Mistrzowski tytuł wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zdobył Sylwester Zarzycki z DD im. Ewy Szelburg-Zarembiny, drugi był Bartosz Góra z DD w Przybysławicach, a trzeci Patryk Skrobański, reprezentujący DD „Pogodny Dom”.

W kategorii dziewcząt mistrzynią została Martyna Król z DD im. Ewy Szelburg- Zarembiny, tytuł wicemistrzowski przypadł Laurze Zając z DD w Przybysławicach, natomiast trzecie miejsce zajęła Tamara Ozdoba z Pogotowia Opiekuńczego w Lublinie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy i sprzęt sportowy, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Lublinie. Koordynatorami turnieju byli Andrzej Turlewicz i Wiktor Rokicki.
Powrót