Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zaproszenie na XV Targi Edukacyjne w Lublinie

12-03-2019

Serdecznie zapraszamy na XV edycję Targów Edukacyjnych w Lublinie. W dniach 14-15 marca 2019 roku w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11 na zwiedzających czekać będą: szeroka oferta szkół średnich i uczelni wyższych, pokazowa strefa zawodów, występy na scenie, wirtualna wycieczka oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. W ubiegłym roku przyciągnęły ponad 13 tysięcy zwiedzających - głównie maturzystów i gimnazjalistów. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 wystawców - licea ogólnokształcące, szkoły branżowe oraz uczelnie wyższe. Oprócz szkół z województwa lubelskiego pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa.

W tym roku szkoły prowadzone przez Powiat Lubelski będą przedstawiały swoją ofertę edukacyjną na wspólnym stoisku pn. "Szkoły Powiatu Lubelskiego". Stoisko uatrakcyjnią pokazy i konkursy. Mamy nadzieję, że będą one okazją do ciekawych rozmów, spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania wartościowych kontaktów.

Ważnym punktem programu są także występy utalentowanych uczniów. Na scenie Targów nasze szkoły reprezentować będzie Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy i Zespół „Apis” z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli.
 
Wszystkich zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy. Dla zwiedzających wstęp jest bezpłatny.
 
 
Targi Edukacyjne w Lublinie:
 
14 marca 2019 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00

15 marca 2019 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11 (hala C)

 
Więcej informacji na stronie www.edukacja.targi.lublin.pl
 
 
Targi Edukacyjne 2019
Powrót