Zapraszamy na VII Powiatową Konferencję Szkół Zawodowych

11-02-2019

Zapraszamy gimnazjalistów, uczniów klas VIII szkoły podstawowej i ich rodziców na VII Powiatową Konferencję Szkół Zawodowych "Szkoła branżowa szansą na dobry start i pewną przyszłość", której celem jest prezentacja oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Lubelski.

Jak co roku w programie konferencji przewidziane są liczne atrakcje. Oprócz prezentacji oferty edukacyjnej Szkół Powiatu Lubelskiego organizatorzy przygotowali dla uczestników stoiska wystawiennicze Szkół, udział doradcy zawodowego i pośrednika pracy, występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Henryczki" oraz konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy 8 marca br. o godz. 9.30 do Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie!!!

powiatowa konferencja szkół zawodowych 2019