Aktualności

Zdjęcie Artykułu

Zapraszamy na konferencję szkolnictwa specjalnego!

03-04-2018

Zapraszamy 10 kwietnia o godz. 10.00 do Bychawskiego Centrum Kultury na II Powiatową Konferencję Szkolnictwa Specjalnego, której celem jest prezentacja oferty edukacyjnej placówek kształcenia specjalnego prowadzonych przez Powiat Lubelski.

W programie konferencji skierowanej do rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych tą tematyką przewidziany jest wykład pt. "Edukacja dziecka z niepełnosprawnością intelektualną” oraz przedstawienie pt. „Calineczka” w wykonaniu dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Załuczu. Organizatorzy przygotowali też warsztaty tematyczne m.in.: EEG Biofeedbac, integracje sensoryczne, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, autyzm, logorytmika, ceramika i platforma badań zmysłów.
 
Konferencję uatrakcyjnią stoiska wystawiennicze placówek kształcenia specjalnego funkcjonujących na terenie powiatu lubelskiego tj. SOSW w Bystrzycy, SOSW w Załuczu, Zespołu Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie, DPS w Matczynie, PCEiPPP w Lublinie, PCPR w Lublinie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Bychawie.
 
Konferencja szkół specjalnych 2018
Powrót